Kosztka Julcsi

alapítványi munkatárs

“Az élet a komfortzónán kívül kezdődik”.

Szociális munkás, Tapasztalati Outdoor Tréner, önkénteskoordinátor, túraszervező, kezdő jógi, lelkes falmászó, felfedezni vágyó utazó –

nehéz megfogalmazni, hogy ki is valójában, az azonban egyértelmű, hogy élete minden területén fontos szerepet játszik a természettel és az őt körülvevő csoportokkal, közösségekkel való kapcsolata.

Az alapítvánnyal a #2 Ösvény Konferencia szervezése idején került kapcsolatba, majd a képzés elvégzése óta különbözpő projectekben csoportvezető, facilitátor, projekt-koordinátori feladatokat lát el. Szakmájából adódóan különös affinitással és érzékenységgel dolgozik hátrányos helyzetű, állami gondozott vagy éppen szenvedélybeteg fiatalokkal. Oszlopos tagja az alapítvány társadalmi célú programjainak.