dr. Imre Gábor

alapítványi munkatárs

“Az őszinteség izgalmas”

Biológus kutató, Tapasztalati Outdoor Tréner, ipari alpinista, képzett túravezető, Vadonelsősegély nyújtó (WAFA)

Mindig is hitt abban, hogy a saját tapasztalat és a személyes benyomások, találkozások nélkül nehezebb fejlődni, növekedni, tovább lépni.

Ez a meggyőződés hajtotta, hogy kutató biológus legyen, hogy bejárja a világ számos pontját, hogy folyamatosan próbára tegye önmagát, s hogy végül outdoor tréner váljon belőle.

Hisz benne, hogy a természeti környezetben szerzett tapasztalások és élmények feldolgozása egy erőteljes módszer önmagunk megismerésére.

Az alapítványhoz való csatlakozás előtt már számos túravezetői tapasztalatot szerzett, képzett szikla-, és hegymászó.

A projektekben elsősorban az Outdoor Leader, Expedíciós Leader területekhez kapcsolódó feladatok szakértője, de csoportvezetési, tapasztalati tréneri feladatokat is szívesen vállal.