Kocsis Ildikó

alapítványi munkatárs, a 2T alapítvány ügyvivője 2018. augusztustól

“A félelem nem óv meg a haláltól. Az élettől óv meg.”

Műszaki manager, Projekt-manager, Tapasztalati Outdoor Tréner, Vadonelsősegélynyújtó (WAFA)

Hisz az élethosszig tartó tanulásban, s vallja, hogy az egyetlen állandó dolog – a változás. Mindig vonzotta, hogy új utakat fedezzen fel és megismerje, hogy mások hogyan látják a világot.

A természetért való rajongása gyerekkorom óta elkíséri.

Korábban műszaki menedzserként a munkája az irodához kötötte, így különösen nagy örömmel tölti el, hogy outdoor tréner lévén mára az “irodája” az erdő lett.

Ildi ma szabadúszó vállalkozó, projekt vezetőként segíti az AHA Outdoor Kft munkáját, illetve a 2T Alapítványnál is folyamatban van a gyakorlati management munkába kapcsolódás.

Jelenleg az alapítvány felépítése (szervezeti struktúrája) megújulás, változás alatt áll, Ildi 2018 nyarán veszi át az ügyvivői/titkári feladatok ellátásának mandátumát.

Az alapítványnál 2017 óta a management oldal mellett, a szakmai projektek megvalósításában, trénerként is, oszlopos taggá vált.

vissza a munkatársak oldalra