Kocsis Ildikó

alapítványi munkatárs, a kéTTé Alapítvány elnökségének új tagja

“A félelem nem óv meg a haláltól. Az élettől óv meg.”

Műszaki manager, Projekt-manager, Tapasztalati Outdoor Tréner, Vadonelsősegélynyújtó (WAFA)

Ildi 2016-ban ismerkedett meg a tapasztalati tanulás és a vadon-kalandterápiás módszertannal, ami azóta élete egyik legmeghatározóbb eleme lett. Az outdoor tréneri végzettség megszerzése után pályát váltott és azóta azon dolgozik, hogy segítsen minél szélesebb körben megismertetni a személyiség-fejlszetés ezen izgalmas és hatékony módját.
2018-tól újabb tanulmányokba kezdett, jelenleg a Károli Gáspár Református Egyetem hallgatója, a mentálhigiénés segítő szakember képzésen.

Vállalkozóként, projekt vezetőként segíti az AHA Outdoor Kft. munkáját, illetve a kéTTé Alapítványnál is bekapcsolódott a gyakorlati management munkába.

Az alapítványnál 2017 óta a szakmai projektek megvalósításában, trénerként is, oszlopos taggá vált.
2019-től pedig a vadonelsősegély tanfolyamok szervezésében is aktív szerepe van.

Szabadidejében legszívesebben outdoor sportokat űz, evezés, magashegyi túrák, via-ferrata, sziklamászás. Emellett folyamatosan képzi kutyáját, mert távlati célja, hogy vele együtt terpáiás munkavizsgát tegyen és később őt is bevonja a természet-terápiás programokba.